4o ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1ης ΠΕΡΙΟΔΟΥ
Group 1
1. ΒΕΡΥΚΙΟΣ (2-1)
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (2-1)
3. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ (2-1)
4. ΣΦΑΚΙΩΤΗ (0-3)
1η και 2η θεση κρίθηκαν στην διαφορα leg
Group 2
1. ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ (3-0)
2. ΚΑΝΕΛΛΟΣ (1-2)
3. ΧΑΤΖΗ (1-2)
4. ΤΖΑΝΕΤΗΣ (1-2)
2η θέση κρίθηκε στην διαφορά leg
Group 3
1. ΛΟΓΑΡΝΟΣ (2-1)
2. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (2-1)
3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ (1-2)
4. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ (1-2)
1η θέση κρίθηκε στην διαφορά leg
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 6
ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ - ΒΥΕ
ΚΑΝΕΛΛΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1-2
ΒΕΡΥΚΙΟΣ - ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 2-0
ΛΟΓΑΡΝΟΣ - ΒΥΕ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ - ΒΕΡΥΚΙΟΣ 2-1
ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΛΟΓΑΡΝΟΣ 2-0
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0-2
Ο ΚΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΣΤΗΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
3ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1ης ΠΕΡΙΟΔΟΥ
Group 1
1. ΤΖΑΝΕΤΗΣ (2-1)
2. ΛΑΖΑΡΕΤΟΣ (2-1)
3. ΠΡΟΒΑΤΟΣ (1-2)
4. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ (1-2)
1η θέση κρίθηκε στην διαφορά λεγκ
Group 2
1. ΖΟΥΛΙΑΣ (2-1)
2. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ (2-1)
3. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ (2-1)
4. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (0-3)
1η και 2η θέση κρίθηκαν στην διαφορά λεγκ
Group 3
1. ΣΦΑΚΙΩΤΗ (3-0)
2. ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ (2-1)
3. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ (1-2)
4. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ (0-3)
Group 4
1. ΜΕΝΤΙ (3-0)
2. ΒΕΡΥΚΙΟΣ (2-1)
3. ΚΟΥΒΑΤΗΣ (1-2)
4. ΠΑΤΣΗ (0-3)
Group 5
1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (1-1)
2. ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ (1-1)
3. ΧΑΣΟΓΙΑΣ (1-1)
1η και 2η θέση κρίθηκαν σε μπαράζ sudden-death
Group 6
1. ΜΑΝΩΛΗΣ (2-0)
2. ΡΕΒΕΛΑΚΗΣ (1-1)
3. ΠΑΓΙΑΤΗ (0-2)
Group 7
1. ΠΑΣΣΑΣ (2-1)
2. ΧΑΣΙΩΤΗΣ (2-1)
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ (2-1)
4. ΤΖΙΑΒΑΡΙΝΗΣ (0-3)
1η και 2η θέση κρίθηκαν στη διαφορά λεγκ
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 14
ΠΑΣΣΑΣ - ΒΥΕ
ΤΖΑΝΕΤΗΣ - ΒΥΕ
ΖΟΥΛΙΑΣ - ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ 0-2
ΣΦΑΚΙΩΤΗ - ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 0-2
ΜΕΝΤΙ - ΔΙΑΚΟΣΑΒΒΑΣ 2-0
ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΡΕΒΕΛΑΚΗΣ 1-2
ΜΑΝΩΛΗΣ - ΧΑΣΙΩΤΗΣ 2-0
ΛΑΖΑΡΕΤΟΣ - ΒΕΡΥΚΙΟΣ 1-2
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΜΑΝΩΛΗΣ - ΜΕΝΤΙ 0-2
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ - ΡΕΒΕΛΑΚΗΣ 1-2
ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ - ΤΖΑΝΕΤΗΣ 2-0
ΠΑΣΣΑΣ - ΒΕΡΥΚΙΟΣ 2-0
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΜΕΝΤΙ - ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ 0-2
ΡΕΒΕΛΑΚΗΣ - ΠΑΣΣΑΣ 1-2
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ - ΠΑΣΣΑΣ 2-0
Ο ΚΥΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΣΤΗΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1ης ΠΕΡΙΟΔΟΥ
Group 1
1. ΒΕΡΥΚΙΟΣ (3-0)
2. ΛΕΜΠΕΣΗΣ (1-2)
3. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ (1-2)
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ (1-2)
2η θέση κρίθηκε στην διαφορά λεγκ
Group 2
1. ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ (2-0)
2. ΠΑΤΣΗ (1-1)
3. ΣΦΑΚΙΩΤΗ (0-2)
Group 3
1. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ (2-0)
2. ΤΖΑΝΕΤΗΣ (1-1)
3. ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ (0-2)
Group 4
1. ΠΡΟΒΑΤΟΣ (2-0)
2. ΠΑΓΙΑΤΗ (1-1)
3. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ (0-2)
Group 5
1. ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ (3-0)
2. ΜΕΝΤΙ (1-2)
3. ΛΑΖΑΡΕΤΟΣ (1-2)
4. ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ (1-2)
2η θέση κρίθηκε στην διαφορά λεγκ
Group 6
1. ΤΖΙΑΒΑΡΙΝΗΣ (3-0)
2. ΚΟΥΒΑΤΗΣ (1-2)
3. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ (1-2)
3. ΧΑΤΖΗ (1-2)
2η θέση κρίθηκε στην διαφορά λεγκ
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 12
ΒΕΡΥΚΙΟΣ - ΒΥΕ
ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ - BYE
ΤΖΙΑΒΑΡΙΝΗΣ - ΒΥΕ
ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ - ΒΥΕ
ΛΕΜΠΕΣΗΣ - ΤΖΑΝΕΤΗΣ 1-2
ΠΑΤΣΗ - ΜΕΝΤΙ 0-2
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ - ΠΑΓΙΑΤΗ 2-1
ΠΡΟΒΑΤΟΣ - ΚΟΥΒΑΤΗΣ 2-0
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ - ΤΖΙΑΒΑΡΙΝΗΣ 2-0
ΒΕΡΥΚΙΟΣ - ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ 0-2
ΜΕΝΤΙ- ΠΡΟΒΑΤΟΣ 2-1
ΤΖΑΝΕΤΗΣ - ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ 2-0
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ - ΤΖΑΝΕΤΗΣ 2-1
ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ - ΜΕΝΤΙ 2-1
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ - ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ 2-0
Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΟΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΣΤΗΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ 1ης ΠΕΡΙΟΔΟΥ
Group 1
1. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ (2-1)
2. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ (2-1)
3. ΧΡΥΣΟΣΠΑΘΗΣ (2-1)
4. ΠΑΓΙΑΤΗ (0-3)
1η, 2η θέση κρίθηκαν στην διαφορά λεγκ
Group 2
1. ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ (1-1)
2. ΜΕΝΤΙ (1-1)
3. ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ (1-1)
1η, 2η θέση κρίθηκαν σε μπαράζ sudden -death
Group 3
1. ΠΡΟΒΑΤΟΣ (2-0)
2. ΤΖΑΝΕΤΗΣ (1-1)
3. ΛΑΖΑΡΕΤΟΣ (0-2)
Group 4
1. ΤΖΙΑΒΑΡΙΝΗΣ (1-1)
2. ΚΑΝΕΛΟΣ (1-1)
3. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ (1-1)
1η, 2η θέση κρίθηκαν σε μπαράζ sudden -death
Group 5
1. ΒΕΡΥΚΙΟΣ (3-0)
2. ΠΑΣΣΑΣ (2-1)
3. ΤΣΑΚΑΛΟΣ (1-2)
4. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ (0-3)
Group 6
1. ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ (3-0)
2. ΣΦΑΚΙΩΤΗ (2-1)
3. ΘΑΝΟΣ (1-2)
4. ΛΟΓΑΡΝΟΣ (0-3)
ΦΑΣΗ ΤΩΝ 12
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ - ΒΥΕ
ΒΕΡΥΚΙΟΣ - BYE
ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΥΕ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ - ΒΥΕ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΖΑΝΕΤΗΣ 2-0
ΜΕΝΤΙ - ΠΑΣΣΑΣ 1-2
ΠΡΟΒΑΤΟΣ - ΚΑΝΕΛΟΣ 2-1
ΤΖΙΑΒΑΡΙΝΗΣ - ΣΦΑΚΙΩΤΗ 2-0
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΒΕΡΥΚΙΟΣ - ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 0-2
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ - ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ 0-2
ΤΖΙΑΒΑΡΙΝΗΣ - ΠΑΣΣΑΣ 1-2
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΡΟΒΑΤΟΣ 2-1
ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
ΔΕΣΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0-2
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ - ΠΑΣΣΑΣ 1-2
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΣΣΑΣ 2-1
Ο ΚΥΡΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕ ΤΗΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΣΤΗΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
|